Icarus to nowy survival free to play od ojca DayZ

Rocketwerkz, autorzy DayZ, ogłosiło swój nowy kooperacyjny survival - Icarus.

@ 17.06.2020, 10:16
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Icarus to nowy survival free to play od ojca DayZ

Studio Rocketwerkz założone przez Deana Halla, autora niezwykle popularnego tytułu z gatunku battle royale, DayZ, ogłosiło podczas imprezy PC Gaming Show, że w przyszłym roku wypuści nową grę - kooperacyjny survival Icarus. Tytuł ma być utrzymany w biznesowym modelu free to play.

Icarus podczas PC Gaming Show 2020 otrzymało swój debiutancki zwiastun, na którym możemy obejrzeć kilka fragmentów z rozgrywki. Już teraz widać, że produkcja w pewnej formie ma przysłowiowe ręce i nogi, lecz premierę zapowiedziano dopiero na 2021 rok - na razie wyłącznie na komputery osobiste.

W Icarusie wcielamy się w członka ekspedycji na obce planety. Zadania zaś realizujemy w ramach kontraktów - mogą trwać, w zależności od poziomu trudności czy złożoności, od 30 minut do nawet 48 godzin (oczywiście nie musimy grać dwóch dni non stop). W ramach takiego zlecenia zostajemy spuszczeni na obcą planetę celem np. zdobycia danej ilości surowca, upolowania rzadkich zwierząt itd. - co ciekawe, będziemy mogli wziąć ze sobą żywych kompanów. Jeśli nie wyrobimy się w zadanym czasie z naszą misją, to kapsuła ratunkowa, która nas tutaj przywiozła, odleci bez nas, a my stracimy postać oraz cały jej progres. I będziemy musieli zaczynać od nowa.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?