Pierwszy gameplay z gry Total War Saga: Troy

Studio Creative Assembly opublikowało w sieci pierwszy materiał filmowy, ukazujący rozgrywkę w Total War Saga: Troy.

@ 06.06.2020, 09:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Pierwszy gameplay z gry Total War Saga: Troy

Już niebawem w sklepach pojawi się kolejna odsłona cyklu Total War, czyli Total War Saga: Troy. Projekt zadebiutuje już w sierpniu, a jeśli czujecie się nim zainteresowani, rzućcie okiem na widoczny poniżej gameplay.

Studio Creative Assembly udostępniło w sieci pierwszy materiał pokazujący rozgrywkę w Total War Saga: Troy. Widzimy w nim, bez większego zaskoczenia, potężną bitwę pomiędzy siłami Achillesa oraz Hektora, czyli dwóch niebywale istotnych postaci w Wojnie Trojańskiej.

Jak widać poniżej, w Total War Saga: Troy zaimplementowano rozwiązania, jakie wcześniej występowały w Three Kingdoms. Mowa tu m.in. o zmianie postawy pomiędzy defensywną oraz ofensywną, a także różne typy terenu, jak błoto oraz wysoka trawa.

Premiera Total War Saga: Troy zaplanowana została na dzień 13 sierpnia bieżącego roku. Grać będziemy wówczas wyłącznie na komputerach osobistych, a projekt dostępny będzie przez pierwszy tydzień jedynie w sklepie Epic Games. Co ciekawe, przez 24 godziny będzie można go pobrać całkowicie za darmo.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?