Cykl Total War sprzedaje się bardzo dobrze

Seria Total War radzi sobie wyśmienicie, a deweloperzy dzięki temu mają środki na dalszy jej rozwój. Dlatego też Creative Assembly otwiera nowe biura i opracowuje kolejne odsłony cyklu.

@ 14.04.2021, 11:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Cykl Total War sprzedaje się bardzo dobrze

Seria Total War jest z nami od wielu lat i nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że radzi sobie bardzo dobrze. Ten wyjątkowy cykl strategii czasu rzeczywistego opracowany został przez studio Creative Assembly, a z ostatnich danych wynika, że do tej pory wszystkie jego odsłony rozeszły się w nakładzie przekraczającym 36 milionów egzemplarzy. W efekcie biura należące do firmy się rozrastają, a każdego dnia kolejne rzesze graczy decydują się na zabawę.

W ostatnich kilku latach w ramach serii Total War dostaliśmy kilka znaczących projektów. Niedawno zadebiutowało Total War: Three Kingdoms, a także Total War Saga: Troy, wkrótce zaś powinniśmy otrzymać Total War: Rome Remastered i Total War: Warhammer III. Wszystkie wymienione projekty na pewno zwiększą pulę osób bawiących się w "wirtualnych dowódców", a przy okazji sprawią, że wydawca cyklu, SEGA, jeszcze przychylniej podejdzie do kolejnych rozdziałów.

Premierę Total War: Rome Remastered zaplanowano na dzień 29 kwietnia, a grać będziemy wówczas wyłączenie na komputerach osobistych. Jeśli chodzi o zmiany, jakie zobaczymy w stosunku do pierwowzoru, są to dodatkowe frakcje, wsparcie dla rozdzielczości 4K oraz ogólnie usprawniona oprawa wizualna. W przypadku Total War: Warhammer III szczegółów wciąż brakuje, ale wiemy, że jego datę premiery zaplanowano na końcówkę 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?