Niebawem poznamy nową datę prezentacji gier dla PlayStation 5

Sony przygotowuje się do ujawnienia nowego terminu.

@ 05.06.2020, 10:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Niebawem poznamy nową datę prezentacji gier dla PlayStation 5

Ze względu na obecne zamieszki w Stanach Zjednoczonych, firma Sony postanowiła przesunąć prezentację gier przeznaczonych dla PlayStation 5, do której miało dojść w tym tygodniu na bliżej nieokreślony czas w przyszłości. Nowy termin mamy poznać niebawem.

Japończycy nie są jeszcze gotowi na to, by ujawnić nową datę wydarzenia, ale ma się to wkrótce zmienić. Co ważne, z najnowszych doniesień wynika, że nie będziemy mieli do czynienia z jakąś bardzo odległą datą, co znaczy, że prezentacja gier dla PS5 to kwestia ewentualnie tygodni.

Oczywiście sytuacja na świecie jest mocno rozwojowa, co znaczy, że wszystko zmienia się z dnia na dzień. W związku z tym o wszelkich doniesieniach będziemy Was informować na bieżąco. Jeśli mielibyśmy obstawiać nowy termin, to końcówka czerwca zdaje się być najbardziej prawdopodobna.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSadzio   @   18:34, 05.06.2020
To już nawet nie jest śmieszne. To jest smutne 🤨
0 kudosMicMus123456789   @   15:59, 06.06.2020
Nie wiem po co w ogóle oni jeszcze się z czymś ogłaszają. Już dość prezentacji naobiecywali, a nic nie pokazali i tylko wiecznie przesuwają. Teraz pewnie też się znajdzie jakiś ciekawy powód by odwołać prezentację i to internetową.