Impreza Guerrilla Collective opóźniona

Na szczęście obsuwa jest niewielka, bo tylko tygodniowa.

@ 06.06.2020, 10:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Impreza Guerrilla Collective opóźniona

Ze względu na zamieszki, jakie mają miejsce w USA firma Sony zdecydowała się opóźnić prezentację gier dla PlayStation 5. Niestety podobny los dotknął imprezę Guerrilla Collective, przeznaczoną dla nieco mniejszych deweloperów.

Jak się okazuje Guerrilla Collective, mające odbyć się pomiędzy 6, a 8 czerwca bieżącego roku zostało przesunięte na dni pomiędzy 13, a 15 czerwca. Plus taki, że organizatorzy wydarzenia w przeciwieństwie do Sony, podali od razu jego nowy termin.

Czego możemy się spodziewać w trakcie Guerrilla Collective? Wielu zapowiedzi i prezentacji nieco mniejszych tytułów. Liczymy też na nową dawkę informacji związanych z Baldur's Gate III, wszak studio Larian zapowiedziało jakiś czas temu, że na imprezę z czymś przybędzie.

Wszelkie informacje z Guerrilla Collective będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?