Gone Home oraz Hob za darmo w Epic Games Store

Spieszcie się jednak, bo promocja niebawem wygaśnie.

@ 06.04.2020, 09:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Jeśli macie za dużo wolnego czasu - a pewnie wielu z Was ma - rzućcie okiem na łamy sklepu Epic Games. Studio przygotowało bowiem kolejne darmowe projekty.

W Epic Games Store znajdziecie całkiem za darmo dwa tytuły: Gone Home oraz Hob. Oba to całkiem udane gry należące do zupełnie odmiennych gatunków, co na pewno uraduje fanów wirtualnej rozrywki.

Gone Home to symulator chodzenia, w którym musimy przemieszczać się po opuszczonym domu i znaleźć wskazówki dotyczące tego, co przydarzyło się siostrze głównego bohatera.

Hob jest natomiast przygodówką akcji, w której rozwiązujesz łamigłówki i starasz się przetrwać w obliczu świata pełnego niebezpieczeństw.

Oba projekty możecie pobrać za darmo do 9 kwietnia bieżącego roku, więc pospieszcie się. Zdecydowanie warto!


Sprawdź także:

Gone Home

Premiera: 15 sierpnia 2013
PC

Gone Home to pierwszoosobowa gra przygodowa, utrzymana w konwencji horroru. Produkcja jest pierwszym projektem studia The Fullbright Company założonego przez twórców taki...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?