Twórcy The Last of Us: Part II szukają najlepszego sposobu na wydanie gry

Chodzi o to, by trafiła w ręce jak najszerszego grona odbiorców.

@ 06.04.2020, 09:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Twórcy The Last of Us: Part II szukają najlepszego sposobu na wydanie gry

Kilka dni temu pisaliśmy o obsuwie daty premiery The Last of Us: Part II. Teraz dowiadujemy się, że deweloperzy szukają alternatywnych metod wydania swojego najnowszego przedsięwzięcia. Tak przynajmniej twierdzi szef studia, Neil Druckmann.

"Wewnętrznie wiemy, że mamy świetną grę i chcemy po prostu poczekać trochę, aby oddać ją w ręce fanów. Wiem, że fani są zawiedzeni i uwierzcie mi, kiedy to mówię, jesteśmy tak samo zawiedzeni, jeśli nie mocniej, nie mogąc wydać gry na czas".

"Kilka tygodni temu widzieliśmy co nadchodzi i nawet już wtedy nakazano nam przesunąć ludzi i ich pracę do domu. Wszyscy w Naughty Dog pracują przy grze z domu".

"Wszystko jest już gotowe, to najbardziej frustrujące. Gra jest gotowa, ale musimy ją trochę wstrzymać i wymyślić sposób na to, by oddać ją w ręce fanów".

Twórcy nie chcą, aby The Last of Us: Part II trafiło w ręce niewielkiej grupy graczy i dlatego postanowiono opóźnić premierę. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, a z związku z tym niebawem powinniśmy poznać nowy termin premiery gry. Jak tylko się tak stanie, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   07:35, 07.04.2020
Mogli by wydać wersję cyfrową w PlayStation Store, ale jak widać chcą też wydania produkcji w fizycznej postaci żeby dotrzeć do jak największego grona odbiorców.