The Foundation - pierwszy dodatek do Control - zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Nadchodzi pierwsze duże DLC do Control.

@ 16.03.2020, 15:25
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

The Foundation - pierwszy dodatek do Control - zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Studio Remedy zaprezentowało The Foundation, czyli pierwszy dodatek do Control. Rozszerzenie wprowadzi nowy wątek fabularny, a także kolejne lokacje do zwiedzenia. Szykuje się interesująca przygoda.

W DLC trafimy do podziemi Najstarszego Domu, gdzie czeka nas szereg wyzwań. Twórcy szykują tajemnicze plansze, pełne ciekawostek do odkrycia. Mamy otrzymać też nową i wciągającą historię. Nie podano jednak większych szczegółów - od początku ma być tajemniczo i zarazem interesująco. Jak donosi Remedy, lokacje na potrzeby DLC zaprojektowano w całości od podstaw.

Dodatek The Foundation do Control zadebiutuje 25 marca na Xboksie One, a 26 marca na PlayStation 4 i PC (Epic Games Store). Jeśli macie Season Pass, otrzymacie go w ramach przepustki.

Jednocześnie Remedy zapowiada darmową aktualizację dla wszystkich posiadaczy gry, w ramach której wyeliminowane zostaną zgłaszane błędy, ale też twórcy dodadzą kilka poprawek, które uprzyjemnią rozgrywkę - m.in. przemodelowane zostaną niektóre lokacje.


Sprawdź także:
Control

Control

Premiera: 27 sierpnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Control to kolejne nowatorskie podejście do gier akcji z elementami przygodowymi od studia Remedy - twórców rewolucyjnego cyklu Max Payne oraz Alan Wake.W Control gracz w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X