Xbox serii X - pokazano urządzenie w ruchu, czasy ładowania i odpalanie kilku gier jednocześnie

Firma Microsoft kontynuuje promocję Xboksa serii X - ujawniono dokładną specyfikację, a także samo urządzenie w ruchu.

@ 16.03.2020, 14:23
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox x/s

Xbox serii X - pokazano urządzenie w ruchu, czasy ładowania i odpalanie kilku gier jednocześnie

Firma Microsoft kontynuuje promocję swojej najnowszej konsoli, następcy Xboksa One - po prostu Xboksa (choć w tym konkretnym przypadku chodzi o Xboksa serii X). W związku z sytuacją geopolityczną coraz śmielej podnoszony jest temat przeniesienia premiery dziewiątej generacji na 2021 rok - wydaje się, że Microsoft nie rozważa takiego manewru, w najnowszych zwiastunach swojej konsoli potwierdzając, że trafi na półki sklepowe w okresie świątecznym tego roku!

Jednak to niejedyna nowość z obozu MS. Dziś ogłoszono dokładną specyfikację Xboksa serii X wraz z towarzyszącymi mu "ficzerami" - inteligentnym dostosowywaniem gier z poprzednich generacji do technologii HDR, odpalaniem kilku produkcji jednocześnie, a także na żywo pokazano, jak wygląda proces ładowania na nowym, terabajtowym dysku SSD, który będzie montowane do urządzenia.

Potwierdzono również, że tajemnicze wyjście z tyłu obudowy Xboksa służy dla dodatkowych urządzeń NVMe SSD, a przede wszystkim rozmontowano Xboksa, pokazując dokładnie sposób ułożenia elementów w konsoli, a także szeroko - dzięki YouTuberom goszczącym w jednym z oddziałów MS - omówiono wszelkie techniczne detale dotyczące nowego sprzętu!

Wydaje się, że Microsoft jest niemal gotowy do startu kolejnej, dziewiątej już generacji. Tylko Sony wydaje się, z pozycji aktualnego lidera, zwlekać i ukrywać swoje karty w rękawie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?