Disney zapowiada Star Wars: The High Republic

Niestety nie chodzi o nową grę, a inicjatywę książkowo-komiksową.

@ 25.02.2020, 19:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Jakiś czas temu do sieci wypłynęły informacje, że Disney przygotowuje coś zwanego Project Luminous. Miało to być sporych rozmiarów przedsięwzięcie w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a pierwszym jego rozdziałem miała być gra. Jak się okazuje, plotki tylko po części się sprawdziły.

Project Luminous to oficjalnie Star Wars: The High Republic. Disney zdradził, że będzie to seria komiksów oraz powieści, których akcja będzie się toczyć kilkaset lat przed wydarzeniami, jakie znamy z filmów o Skywalkerach. Co ważne, nowe dzieła literackie nie będą w żadnym stopniu łączyć się lub przeplatać z dorobkiem kinowym.

Więcej informacji na temat Star Wars: The High Republic mamy poznać w najbliższych miesiącach. Póki co rzucić okiem możecie na zwiastun przedsięwzięcia. Jeśli cenicie sobie książki i komiksy w uniwersum Star Wars, powinniście być usatysfakcjonowani. Na nowe growe projekty jeszcze poczekamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:54, 26.02.2020
I znowu ten klikbajt Smutny
Już się ucieszyłem, że nadchodzi KOTOR 3 Smutny