Dying Light z darmowym weekendem. Twórcy świętują 5. urodziny gry

Przez najbliższy miesiąc dla fanów przygotowano garść atrakcji.

@ 20.02.2020, 19:51
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Techland świętuje 5. urodziny gry Dying Light i z tej okazji ma dla nas garść atrakcji. Pierwszą z nich jest darmowy weekend, który właśnie wystartował na platformie Steam.

Przez tych kilka lat twórcy regularnie aktualizowali grę, dodając do niej nową zawartość - m.in. wyzwania. Teraz co tydzień, aż do 19 marca, najbardziej lubiane atrakcje będą wracały do gry, byśmy ponownie mogli wziąć w nich udział.

"W każdym tygodniu tego rocznicowego szaleństwa powróci jedno popularne wydarzenie społeczności z barwnej przeszłości gry, a towarzyszyć mu będzie wyzwanie związane z lubianą przez fanów postacią." - czytamy w prasówce.

Do gry wprowadzono ponadto tryb Easy Mode, w ramach którego możemy w całości skupić się na fabule - nasz protagonista zyskuje na sile i wytrzymałości, w efekcie Dying Light przechodzi się po prostu łatwiej.

Fajnie, ale mimo wszystko wolelibyśmy prezent w postaci daty premiery Dying Light 2, czyż nie?


Sprawdź także:

Dying Light

Premiera: 27 stycznia 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE

Dying Light to stworzona przez firmę Techland gra akcji, w której największy nacisk położono na elementy survivalu, jak również kooperację pomiędzy graczami.Dying Light p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?