Mount & Blade II: Bannerlord zadebiutuje niebawem we wczesnym dostępie

Mount & Blade II: Bannerlord już w marcu będziemy mogli ograć w ramach wczesnego dostępu.

@ 20.02.2020, 18:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Dobre wieści mamy dla wszystkich fanów cyklu Mount and Blade. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Mount & Blade II: Bannerlord trafi do wczesnego dostępu już w przyszłym miesiącu.

Debiut Mount & Blade II: Bannerlord we wczesnym dostępie zaplanowano na dzień 31 marca bieżącego roku. Co istotne, inicjatywa zacznie się na "moment" przed premierą finalnej wersji projektu, a zatem niedługo potem gra winna trafić do sprzedaży w swojej ostatecznej formie.

Z tego, co do tej pory ujawniono za wczesny dostęp zapłacimy 49,99 euro, czyli jakieś 200 zł. W zamian otrzymamy blisko 40 zróżnicowanych miast, setki wiosek, sporo zamków oraz terenów otwartych do zbadania. Nie zabraknie też przeciwników chętnych do walki.

Mount & Blade II: Bannerlord zapowiedziane zostało w 2012 roku. Jego akcja przeniesie nas do wydarzeń, jakie miały miejsce 200 lat przed Mount & Blade: Warband. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na PC, przynajmniej póki co.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?