Deweloperzy DOOM Eternal opowiadają o kreowaniu demonów

Chodzi o przeciwników, jakich zwalczamy podczas przemierzania DOOM Eternal.

@ 28.01.2020, 10:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Deweloperzy DOOM Eternal opowiadają o kreowaniu demonów

DOOM Eternal to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier bieżącego roku. Niedawno projekt id Software mieliśmy szansę ograć, a wrażenia znajdziecie w tym miejscu. Poniżej możecie również spojrzeć na najnowszy materiał promujący przedsięwzięcie.

Twórcy wzięli niedawno udział w dokumencie przygotowanym przez NoClip, w którym opowiadali o tym, jak tworzyli projekty demonów w DOOM Eternal. Poruszono kwestię zarówno starych, jak i całkiem nowych projektów oraz to, jak zmieniały się one na przestrzeni lat.

Co ciekawe, demony zmieniły się nie tylko wizualnie. Deweloperzy wiedzieli, że muszą zająć się także ich algorytmami sztucznej inteligencji oraz ogólną mechaniką zachowań. Wszystko miało się idealnie wpasowywać w nowy, bardziej dynamiczny sposób eliminowania przeciwników.

DOOM Eternal zadebiutuje na PC, PS4 oraz Xboksie One już 20 marca bieżącego roku. W późniejszym terminie - jeszcze nieznanym - grać będziemy również na Switchu.


Sprawdź także:
DOOM Eternal

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?