Zombie Army 4: Dead War z najnowszym zwiastunem

Zombie Army 4: Dead War, produkcja akcji od Rebellion, otrzymało właśnie najnowszy zwiastun promocyjny.

@ 16.01.2020, 16:11
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Wstrząsające potwory wykreowane przez studio Rebellion otrzymały mrożący krew w żyłach zwiastun 101 do Zombie Army 4: Dead War, zawierający ponad sześć minut zupełnie nowego materiału z nadchodzącej kooperacyjnej strzelanki.

101 Trailer zawiera mnóstwo nowych ujęć, w tym nigdy wcześniej nie widzianych wrogów, specjalne umiejętności, broń, poziomy i lokalizacje, a także większy i trudniejszy tryb Hordy. 

Zwiastun przedstawia szczegółowo nową kampanię fabularną dla 1-4 graczy przybywających do Zombie Army 4, zabierającą graczy Włoszech z 1946 roku i nie tylko. Pomimo porażki nieumarłego Führera, jego ożywione hordy nadal sieją spustoszenie w całej Europie.

Zwiastun 101 zawiera również informacje o przerażającej gamie pokręconych wrogów, głębokich systemach progresji i dostosowywania postaci, ulepszonej kamerze Kill Kill (teraz z rozczłonkowaniem!) i wiele więcej.

Premiera Zombie Army 4 na PS4, Xbox One i PC 4 lutego.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?