Zombie Army 4: Dead War - zawartość przepustki sezonowej na zwiastunie

Najnowszy zwiastun Zombie Army 4: Dead War zaprezentował zawartość przepustki sezonowej zwiastującej pierwszy sezon rozgrywek.

@ 31.01.2020, 12:21
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Zombie Army 4: Dead War - zawartość przepustki sezonowej na zwiastunie

Zombie Army 4: Dead War to kolejna odsłona serii FPS-ów od brytyjskiego studia Rebellion, stawiająca na całkiem sporą dozę alternatywnej historii - w grze walczymy bowiem z nieumarłymi nazistami po tym, jak w 1942 roku Adolf Hitler wprowadził w życie "Plan Z". Tytuł, który pierwotnie był dodatkowym trybem do innego cyklu strzelanek tego dewelopera, Sniper Elite, przekształcił się w pełnoprawny cykl.

Na najnowszym trailerze Zombie Army 4: Dead War ujawniono zawartość opcjonalnej przepustki sezonowej, zwiastującej podział rozgrywek na sezony (prawdopodobnie będzie ich więcej - co równa się kolejnym przepustkom). Season pass dla Zombie Army 4 zaoferuje trzy nowe misje składające się na minikampanię pt. "Hell Cult", cztery paczki z dodatkowymi bohaterami w trybie multi i dziewięć pakietów zawierających pukawki oraz dodatkowe do nich elementy, a także pięć kolejnych zestawów ze skinami do tychże broni oraz cztery komplety nowych strojów dla poszczególnych bohaterów.

Premiera Zombie Army 4: Dead War odbędzie się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już 4 lutego w polskiej wersji językowej (napisy).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?