Wysyp screenów z gry Resident Evil 3 Remake

Wysypało nam zrzutów ekranu z nadchodzącej superprodukcji Capcomu Resident Evil 3 Remake.

@ 16.01.2020, 16:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Nie tak dawno pisaliśmy o nowym zwiastunie promującym postać Nemesisa z gry Resident Evil 3 Remake, a teraz możemy wrzucić na ruszt Waszych oczekiwań względem gry trochę nowych zrzutów ekranu.

Poniżej możemy zobaczyć kilka nowych screenów z gry, które podkreślają udział postaci pobocznych, których historie oraz charakterystyka zostaną teraz rozwinięte względem oryginału. Mowa tutaj o członkach oddziałów Umbrella, jak również zwykłych mieszkańcach miast - przykładowo facet, który pojawiał się na początku oryginału i zamykał się w ciężarówce. Teraz mają mieć większą i głębszą historię oraz wpłyną na losy Jill Valentine.

Oczywiście nie zabrakło samej głównej bohaterki, w którą wcieliła się modelka Sasha Zotova zupełnie odmieniając wizerunek jednej z ostatnich członkiń oddziału S.T.A.R.S. Możemy zobaczyć również zaprojektowane od podstaw lokacje, jak również nowe alejki, uliczki i miejsca, w których będziemy walczyć z zombiakami i nie tylko.

Premiera gry w kwietniu na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.


Sprawdź także:

Resident Evil 3 Remake

Premiera: 03 kwietnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Resident Evil 3 Remake to odświeżona odsłona kultowego Resident Evil 3 z 1999 roku. Za produkcję gry odpowiada ekipa należąca do Capcom.Akcja w Resident Evil 3 Remake dzi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?