Wydawca Warface przygląda się konsolom następnej generacji

Na razie spółka nie może oczywiście zdradzić żadnych konkretów.

@ 13.01.2020, 15:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Wydawca Warface przygląda się konsolom następnej generacji

Następna generacja konsol trafi do sprzedaży pod koniec bieżącego roku, a to oznacza, że wydawcy oraz producenci gier z coraz większym zainteresowaniem zerkają na możliwości nowych platform. Jedna z korporacji, wydawca Warface, sprawdza co oferują next-geny.

Przejście pomiędzy generacjami nigdy nie jest łatwe. Sony i Microsoft starają się jednak, aby tworzenie oprogramowania dla ich platform były jak najprostsze i jak najskuteczniejsze. Z tego względu firma My.com już teraz rozważa opracowanie portu Warface dla PS5 oraz Xboksa X. Potwierdził to szef marki, Ivan Pabiarzhyn.

"Zaczęliśmy już rozmowy z platformami na temat nowego sprzętu. Z oczywistych powodów nie mogę niczego ujawnić. Silnik, który napędza Warface, CryEngine, został przez naszą ekipę mocno zmodyfikowany, aby działał płynnie na wielu systemach. Jeśli je pobierzesz i odpalisz na względnie słabym PC, dla przykładu, będziesz zaskoczony, jak dobrze działa".

"Ze względu na powyższe, zdecydowanie patrzymy na to, co może zaoferować następna generacja konsol, w szczególności jeśli chodzi o większą wydajność oraz jakość oprawy wizualnej".

Warface jest obecnie dostępne na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. Nie będzie raczej większym zaskoczeniem, jeśli projekt trafi również do posiadaczy PS5 oraz Xboksa X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoslukas94mos   @   16:53, 14.01.2020
Byleby nie była to siecowa gra jeżeli w ogóle jakąkolwiek gre wydadzą... warface jest tak popsutą grą że aż wstyd, od niby nowego netcode aż po antycheat którego wystarczy wyłączyć w menadżerze urządzeń xD