Resident Evil 3 Remake - Carlos otrzyma długi, grywalny epizod w nowej grze Capcomu

Carlos Oliveira otrzyma dłuższy epizod grywalny w Resident Evil 3 Remake, a sama gra będzie miała tylko jedno zakończenie.

@ 13.01.2020, 15:58
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Remake Resident Evil 3 Remake rozszerzy rolę drugorzędnej postaci Carlosa Oliveiry w historii. Mężczyzna będzie musiał przetrwać kryzys, znaleźć lekarstwo na wirusa T i wynieść się z Raccoon City - jak donosi magazyn PlayStation.

Resident Evil 3 było pierwszą grą z serii zorientowaną na akcję, a Capcom korzysta z możliwości sprzętowych konsol obecnej generacji, aby uhonorować jej dziedzictwo. Wielki i niebezpieczny Nemezis, bohaterka Jill Valentine i najemnik Carlos Oliveira przeszli metamorfozę pasującą do thrillera grozy, a ruiny Raccoon City to zupełnie nowy świat... w przenośni i dosłownie.

"Wykorzystaliśmy to, czego się nauczyliśmy podczas pracy z silnikiem RE Engine, aby Raccoon City poczuło, że żyje i tętni życiem w pierwszych dniach wybuchu epidemii” - powiedział producent, Peter Fabiano, w wywiadzie dla PlayStation Magazine. "Możesz zobaczyć niektóre ze wzorów i kolorów, które pomagają ożywić okres lat 90".

W oryginalnej grze gracze wcielili się w Jill Valentine i Carlosa Oliveirę w krótkim przerywniku. Ale teraz wydaje się, że najemnik ma do odegrania kluczową rolę w nowej grze, zwłaszcza, że towarzyszy Jill na okładce gry.

"Carlos będzie miał swoją ciekawą sekcję do zagrania", potwierdził Fabiano, ale nie rozwinął bardziej swych słów. Oryginalną misją Carlosa jest zabranie lekarstwa ze szpitala w mieście, ale możliwe, że wybrał (nieoczekiwanie) inną drogę do celu... dłuższą.

To dobry sposób, aby uczynić Resident Evil 3 wyjątkowym doznaniem i przyciągnąć do zabawy zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy. Remake jest obecnie "w około 90%" ukończony i zbliża się do daty premiery, a ta w kwietniu na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach (wymagania).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?