Premiera Ghost of Tsushima przeniesiona na lato 2020

Sony po raz kolejny opóźniło premierę prawdopodobnie jednej z ostatnich gier ekskluzywnych na konsolę PlayStation 4 - Ghost of Tsushima zamiast w lutym ukaże się latem 2020 roku.

@ 13.12.2019, 12:35
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4

Premiera Ghost of Tsushima przeniesiona na lato 2020

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Ghost of Tsushima pojawiło się na rozdaniu nagród The Game Awards. Niestety, wraz z kolejnym gameplayem do sieci trafiła też informacja, że Sony kolejny raz przekłada datę premiery przygodowej gry akcji od studia Sucker Punch.

Ghost of Tsushima niestety nie ukaże się w lutym przyszłego roku. Teraz dzieło autorów m.in. serii inFamous ma zamiar zadebiutować latem 2020 r. - co oznacza dość spory rozstrzał czasowy, wszak mówimy o okresie od czerwca do września. Patrząc przez pryzmat tego, że na święta ma ukazać PlayStation 5, rodzą się pytania, czy tytuł przypadkiem nie zostanie przeniesiony również na nową generację. Na razie nadal planowany jest na PlayStation 4.

W każdym razie, w trakcie The Game Awards Sony dowiozło wspomniany materiał z rozgrywki Ghost of Tsushima. Oprócz ujęć wprost z gry, na których możemy ujrzeć charakterystyczny, "soulsopodobny" styl walki głównego bohatera, filmik przepełniony jest przerywnikami nagranymi na silniku produkcji. I wygląda to jak zmierzch obecnej generacji konsol.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?