Ghost of Tsushima - krótka zajawka, a więcej materiałów na The Game Awards 2019

Sony będzie miało więcej do pokazania na temat Ghost of Tsushima w najbliższy czwartek podczas The Game Awards.

@ 10.12.2019, 16:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Ghost of Tsushima - krótka zajawka, a więcej materiałów na The Game Awards 2019

Aby zakończyć dzisiejszą transmisję na żywo z PlayStation, Sony w końcu miało coś do powiedzenia i pokazania o Ghost of Tsushima od Sucker Punch.

Sony wypuściło nowy zwiastun bardzo wyczekiwanej gry, a ta nadal wygląda wspaniale. Teaser trwa tylko około minuty i po prostu rozbudza oczekiwania, jednocześnie zapowiadając, że coś więcej w związku z projektem ma się pojawić jeszcze w tym tygodniu.

Sony ma zamiar zaprezentować pełny zwiastun Ghost of Tsushima pod koniec tego tygodnia, podczas The Game Awards 2019. Według gospodarza imprezy, Geoffa Keighleya, będzie to najdłuższy materiał pokazany podczas rozdania nagród.

Chociaż wszyscy chcemy już dziś zobaczyć Ghost of Tsushima po tym teaserze, wydaje się, że będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni, ale będzie warto.

Krótka zajawka Ghost of Tsushima poniżej, dzięki uprzejmości Gamers Prey.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosprofesjonalista19   @   18:15, 10.12.2019
Jeszcze na żadną grę nie czekałem z takim uporem jak na tą. To jest mój must have na premierę