Song of Horror w 2020 roku pojawi się na Xboksie One i PlayStation 4

Song of Horror, kolejny przedstawiciel gatunku survival horrorów, który przypadł PC-towej społeczność, w drugim kwartale 2020 roku pojawi się na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

@ 06.12.2019, 14:37
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
ps4, xbox one

Song of Horror w 2020 roku pojawi się na Xboksie One i PlayStation 4

Song of Horror to wydawana w formule epizodycznej przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie survival horroru. Pierwsze skrzypce gra tu naturalnie historia oraz duszny klimat, mieszający nadnaturalne zdolności tajemniczej siły oraz niewyjaśnione zaginięcia. Dzieło studia Protocol Games na razie dostępne jest tylko na PC-tach, ale w drugim kwartale 2020 roku ma trafić na konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

Producenci Song of Horror, studio Protocol Games, wraz z wydawcą, firmą Rise Games, ogłosili dzisiaj okienko, w którym gra ma zostać wydana na sprzętach Microsoftu i Sony. Song of Horror, którego trzeci epizod zostanie wydany 13 grudnia na Steamie, zadebiutuje na XONE oraz PS4 w drugim kwartale - czyli między kwietniem a czerwcem - przyszłego roku.

Song of Horror jest o tyle niecodziennym tytułem, że w trakcie jednego przejścia możemy wcielić się w kilkunastu bohaterów. Związane jest to z zaprezentowaną tam historią - fabuła obraca się wokół zaginięcia autora powieści oraz jego pomocnika. Gdy podczas eksploracji miejsca zamieszkania zaginionego przez nas kontrolowana postać zginie, wtedy do akcji wkracza kolejny bohater, tak aż skończy się ich lista. Nie są oni też bezimienni, protagoniści mają swoje imiona, tła, zawody itd.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?