Gears 5 sprzedaje się lepiej niż Gears of War 4

Włodarze Microsoftu zadowoleni z wyników sprzedaży.

@ 16.11.2019, 08:43
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Gears 5 sprzedaje się lepiej niż Gears of War 4

Pod koniec września do sprzedaży trafiło Gears 5 i z miejsca okazało się świetną grą - według wielu lepszą, niż wydane 3 lata wcześniej Gears of War 4. Lepsza okazała się również sprzedaż gry.

Microsoft nie zdradza niestety konkretnych liczb, ale w jednym z wywiadów Phil Spencer, szef marki Xbox, przyznał, że jego pracodawca jest bardzo zadowolony z wyników sprzedaży Gears 5.

"Gears 5 sprzedało się bardzo dobrze. Sprzedaż jest wyraźnie lepsza niż przy poprzedniej części. Jesteśmy zadowoleni z takiego wyniku" - wyjaśnia Spencer.

Wypowiedź ta jest jednak bardzo ogólnikowa. Nie wiemy o jakim konkretnie okresie sprzedaży mowa, nie wiadomo też, w jaki sposób Microsoft liczy sprzedane kopie - w końcu gra jest dostępna też w Xbox Game Pass.

Jeśli jeszcze nie graliście w Gears 5, to być może zachęci Was do tego nasza recenzja gry.


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?