Stardev Valley - znamy datę premiery ogromnej aktualizacji 1.4

Najpierw na PC, później na konsolach i smartphonach.

@ 13.11.2019, 14:16
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, mob, switch, ps4, xbox one

Studio ConcernedApe szykuje się do premiery aktualizacji 1.4 do Stardew Valley. Najnowszy update ma przynieść szereg zmian w rozgrywce i zadebiutuje już 26 listopada - najpierw na PC.

Posiadacze konsol i smartphonów, którzy na tych urządzeniach ogrywają Stardew Valley, muszą uzbroić się w trochę więcej cierpliwości - patch 1.4 trafi do nich kilka tygodniu po premierze na blaszakach. Konkretnej daty jeszcze nie podano.

Łatka określana jest mianem "wszystko". Chodzi o to, że twórcy zmienią bardzo wiele elementów gry - zmodyfikowano większość elementów zabawy, więc części czynności trzeba będzie uczyć się na nowo. Wszelakie zmiany mają być jednak bardzo intuicyjne, więc nie poczujemy się zagubieni. Dodano też szereg ułatwień, czy to w sterowaniu, czy w rozmaitych gameplayowych rozwiązaniach. Twórcom zależy, by grało się nam jak najbardziej przyjemnie.

W Stardew Valley pojawi się też endgame, zyskamy nowe czynności i atrakcje do realizacji po zawarciu związku małżeńskiego. Na nowożeńców czekają specjalne wydarzenia. Kolejna nowość to przycisk do robienia screenów, przy pomocy którego wykonamy zdjęcie całej naszej farmy, lub wybranego jej wycinka (obrazek poniżej). Pełną listę atrakcji poznamy niedługo.


Sprawdź także:

Stardew Valley

Premiera: 26 lutego 2016
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH, MOB

Stardew Valley to sandboksowa gra RPG, w której zajmujemy się uprawą i rozbudową farmy.W produkcji wcielamy się w początkującego farmera, który rozbudowuje swoje gospodar...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   18:46, 13.11.2019
100h zaliczone, ale czas powrócić. Jeszcze nie wszystko zrobiłem, co chciałem i nie tknąłem ostatnio dodanej zawartości.