Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące - także na PC!

Rewelacyjna oferta od Microsoftu.

@ 13.11.2019, 14:57
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Firma Microsoft nie zwalnia tempa i właśnie przygotowała rewelacyjną ofertę na Xbox Game Pass Ultimate. Abonament na 3-miesiące kupimy za równowartość 4 zł!

Promocja obowiązuje dla osób, które nigdy nie korzystały z Xbox Game Pass Ultimate. Jeśli jednak korzystaliście ze zwykłego Xbox Game Pass, to śmiało możecie z niej skorzystać - właśnie przetestowałem u siebie i działa! Promocja działa zarówno dla abonamentu na Xbox One jak i PC z Windows 10.

Normalna cena tej usługi na 3-miesiące to 159,99 zł. Po aktywacji promocyjnej oferty za 4 zł warto więc od razu udać się do ustawień konta i ewentualnie anulować subskrypcję (wygaśnie dopiero po jej zakończeniu), żeby nie zostać zaskoczonym, gdy za 3-miesiące system automatycznie odnowi nam abonament - już w domyślnej cenie.

Warto też dodać, że jutro odbędzie się impreza X019, podczas której Microsoft pokaże najpewniej kilka nowych i głośnych tytułów dla konsol Xbox.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?