Diablo IV - beta w przyszłym roku?

Premiera Diablo IV odbędzie się natomiast w roku 2021?

@ 13.11.2019, 11:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Zapowiedź i prezentacja Diablo IV nie były raczej dla nikogo zaskoczeniem. Wiele wskazuje na to, że marka powróci w kształcie od lat wyczekiwanym przez jej fanów, a z najnowszych doniesień wynika, że już w przyszłym roku będziemy mogli sprawdzić wersję beta przedsięwzięcia.

Plotki na temat beta testów Diablo IV pojawiły się na łamach portalu Reddit. Brakuje tam co prawda konkretów, ale całość zdaje się być wiarygodna. Chodzi o to, że beta Diablo IV odbędzie się w 2020 roku. Premiera finalnego produktu nastąpi zaś w roku 2021.

Jeśli chodzi o archetypy startowe, zabawę zaczniemy z Paladynem, Amazonką, Druidem, Barbarzyńcą oraz Czarnoksiężnikiem. Jak widać, nie ma na razie mowy o Nekromancie, ale ten najpewniej zostanie dodany później, w ramach jakiegoś dodatku.

Jak tylko pojawią się nowe informacje, będziemy je Wam przekazywać. Póki co pewne jest tylko to, że Diablo IV powstaje na PC, PS4 oraz Xboksa One. Więcej na jego temat znajdziecie w naszych wcześniejszych wiadomościach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?