Diablo IV - garść nowych screenów z gry

Nowe dzieło Blizzarda nie ma niestety daty premiery.

@ 03.11.2019, 12:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

W trakcie BlizzCon 2019 oficjalnie zapowiedziano wreszcie Diablo IV. Mimo że na temat projektu wiemy stosunkowo niewiele, każda garść informacji na wagę złota. Tym razem mamy zestaw screenów.

Firma Blizzard opublikowała w sieci sporą dawkę nowy ujęć (wcześniej był też gameplay), prezentujących Diablo IV. Jako że do premiery pozostało najpewniej sporo czasu, nie przyzwyczajajcie się do wszystkiego, co na nich zobaczycie, albowiem wiele elementów, a głównie szczegółów, może jeszcze ulec zmianie.

Kilka fotek widnieje poniżej, a resztę znajdziecie oczywiście w naszej galerii. Diablo IV nie ma na razie platform docelowych, ale można spokojnie założyć, że grać będziemy na PC, PS4, Xboksie One oraz konsolach następnej generacji, które zadebiutują w przyszłym roku.


Sprawdź także:

Diablo IV

Premiera: 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier hack'n'slash od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wiele lat po wydarzeniach, jakie zwieńczyły fabułę D...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?