Terminator: Resistance na najnowszych materiałach wideo

Kiedy bierzesz się za bary z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek filmowych w dziejach, to lepiej, abyś miał dobry pomysł na realizację. Czy ma go Teyon Games?

@ 03.11.2019, 12:45
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Terminator: Resistance na najnowszych materiałach wideo

Teyon Games opublikowało nowe materiały promocyjne z Terminator: Resistance, które niebawem, bo już w tym miesiącu, trafi na konsole stacjonarne i komputery osobiste.

Tytuł zaprezentowano na dwóch nowych materiałach wideo oraz niewielkiej galerii zdjęć. Generalnie, na ten moment nie ma się do czego przyczepić, chociaż oprawą graficzną, nawet przeglądając zwiastuny, nowy Terminator raczej nikogo nie zwali z nóg.

Najważniejsza będzie jednak rozgrywka i feeling strzelania. Widać że gra będzie miała miejsce już podczas konkretnego konfliktu z maszynami, a my będziemy mieli wiele narzędzi, by eliminować terminatory. W jednym z ujęć widać, jak bohater podkrada się z nożem podpiętym do źródła prądu, aby ugodzić nim po cichu śmiercionośną maszynę.

Poniżej możecie zobaczyć wspomnianą galerię, szybki zwiastun wieszczący premierę, jak również prawie dziesięciominutowy materiał z rozgrywki. Jeżeli jesteście fanami tego typu gier i marki Terminatora to warto poświęcić czas na zapoznanie się z materiałami.

Terminator: Resistance ogramy już 15 listopada, a bawić będziemy się na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Terminator: Resistance

Terminator: Resistance

Premiera: 15 listopada 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Terminator: Resistance to pierwszoosobowa strzelanka na licencji popularnego uniwersum znanego z kinowych ekranów - tytułowego Terminatora. Dzieło zostało wyprodukowane p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   16:01, 03.11.2019
Wygląda jak duchowy spadkobierca Future shock. Oby gra była choćby w połowie tak grywalna.
0 kudosTheCerbis   @   17:28, 03.11.2019
Te nadmiernie wykorzystane filtry (typu blur, statyczna tekstura z kropkami czy abberacja chromatyczna) to coś okropnego. Kto z własnej woli implementuje takie "efekty"?
1 kudospetrucci109   @   21:23, 03.11.2019
Moim zdaniem wygląda to przyzwoicie.
0 kudosdabi132   @   22:34, 03.11.2019
Nie wygląda to źle, zobaczymy po premierze co twórcy przygotowali.
0 kudosLucas-AT   @   02:07, 04.11.2019
T-800 jest niemal niezniszczalny, a tu ze zwyklego karabinku będziemy do niego pruć? Ciekawe po ilu strzałach będą te terminatory padać. Chyba, że szybko znajdzie się jakąś potężną futurystyczną broń, ale i tak dziwnie by wyglądało oklepywanie jednego po drugim
0 kudosfrycek88   @   17:35, 04.11.2019
Cytat: Lucas-AT
T-800 jest niemal niezniszczalny, a tu ze zwyklego karabinku będziemy do niego pruć? Ciekawe po ilu strzałach będą te terminatory padać.


A jak to wyglądało w Future Shock? Na pewno będzie to jakoś wyjaśnione w scenariuszu.

Dodaj Odpowiedź