Werewolf: The Apocalypse - Earthblood - pierwszy zwiastun gry

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood to tytuł, którego akcja toczy się w uniwersum Vampire: The Masquerade.

@ 21.10.2019, 10:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood to gra, której akcja toczy się w uniwersum Vampire: The Masquerade. Przedsięwzięcia to zapowiedziano w 2017 roku, ale do tej pory nie zobaczyliśmy niczego konkretnego na jego temat. Wreszcie się to jednak zmieniło.

W sieci pojawił się nowy zwiastun Werewolf: The Apocalypse - Earthblood. Film nie zawiera niestety fragmentów rozgrywki. Oferuje jedynie swoisty zarys fabularny produkcji. Kluczową rolę w nim odgrywają oczywiście wilkołaki, co, biorąc pod uwagę tytuł, nie powinno być w żadnym razie zaskoczeniem.

Jeśli chodzi o to, czego możemy się spodziewać, z opisu gry wynika, że głównym jej bohaterem jest wilkołak, Cahal. Powraca on do rodzinnych stron, aby pomóc swojej grupie. Ktoś próbuje ją zlikwidować, a my nie możemy do tego oczywiście dopuścić.

Widoczny poniżej zwiastun ujawniono podczas PDXCON. Samą grę będziemy mogli sprawdzić w przyszłym roku, grając na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):