Zapowiedź Diablo 4 coraz bliżej?

Wygląda na to, że zobaczymy ją w trakcie tegorocznego BlizzConu.

@ 21.10.2019, 10:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Zapowiedź Diablo 4 coraz bliżej?

Diablo 4 nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedziane, mimo że wszyscy wiedzą, iż Blizzard nad nim pracuje. Swoistym potwierdzeniem tego niechaj będzie najnowszy egzemplarz niemieckiego magazynu GameStar.

We wspomnianym periodyku pojawiła się dość zaskakująca reklama, z której dowiadujemy się - po przetłumaczeniu - o artbooku, w którym "widnieje ponad 500 grafik z Diablo, Diablo II, Diablo III oraz Diablo IV". Magazyn w tym momencie dostępny jest tylko dla subskrybentów, a reklamę znajdziecie na stronie 27.

Artbook, o którym mowa zamówić możecie z niemieckiego oddziału sklepu Amazon. Za jego opracowaniem stoi Jake Gerli, a współpracował z nim starszy scenarzysta studia Blizzard, Robert Brooks. Na razie nie wiemy czy zestaw artbooków dostępny będzie także w innych krajach.

Jeśli chodzi o samo Diablo IV, jest spora szansa, że więcej informacji na jego temat, w tym oficjalną zapowiedź, zobaczymy w trakcie tegorocznej imprezy BlizzCon. Zaplanowano ją na dzień 2 listopada, więc nie będziemy czekać jakoś szczególnie długo. Sytuacja niebawem się wyklaruje.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?