The Outer Worlds to duchowy spadkobierca Fallout: New Vegas

Tak przynajmniej na temat The Outer Worlds mówią jego twórcy ze studia Obsidian Entertainment.

@ 21.10.2019, 10:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Outer Worlds to duchowy spadkobierca Fallout: New Vegas

Najnowszy projekt studia Obsidian, The Outer Worlds, zadebiutuje już za kilka dni. Deweloperzy w związku z tym bardzo chętnie swoje nowe dzieło promują, a w ostatnim wywiadzie, starszy projektant, stwierdził nawet, że będziemy mieli do czynienia z duchowym spadkobiercą Fallout: New Vegas.

Brian Hines rozmawiał niedawno z ekipą portalu Wccftech, a w trakcie konwersacji został on zapytany o wiele różnych elementów The Outer Worlds. Z wypowiedzi wynika, że twórcy od początku chcieli przygotować tytuł nawiązujący do Fallout: New Vegas, a obecność oryginalnych twórców serii Fallout w ekipie tylko w tym pomogła.

"The Outer Worlds jest dla nas duchowym spadkobiercą Fallout: New Vegas, a posiadanie oryginalnych twórców marki Fallout w ekipie, Tima Caina oraz Leonarda Boyarsky'ego, było świetną okazją. Oni tworzą całkiem nową markę dla nas, tutaj w Obsidian, opracowali ogólną charakterystykę świata; mroczny, absurdalny świat, w którym rządzą korporacje. Ale inne korporacje są bardzo dobre w tym, co robią. Prowadzi to do wielu wspaniałych chwil. Świetnie jest pracować w tym świecie, jako członek drużyny".

Fallout: New Vegas było swoistym spin-offem Fallout 3. Jako że nie opracowała go firma Bethesda, ale właśnie Obsidian Entertainment, charakteryzowało się ono innym klimatem oraz większym naciskiem na opowieść. W przypadku The Outer Worlds liczyć możemy na coś podobnego.

Premiera The Outer Worlds zaplanowana została na dzień 25 października bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Fallout: New Vegas

Fallout: New Vegas

Premiera: 19 października 2010
PC, PS3, XBOX 360

Fallout: New Vegas to kolejna odsłona, popularnego cRPG, którego akcja dzieje się w post-apokaliptycznym świecie. New Vegas nie jest ani prequelem, ani sequelem wydarzeń ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?