Stardew Valley - patch 1.4 znacznie uprzyjemni rozgrywkę

Łatka zawiera w sobie "wszystko".

@ 10.10.2019, 08:00
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, mob, switch, ps4, xbox one

Stardew Valley - patch 1.4 znacznie uprzyjemni rozgrywkę

Gracie jeszcze w Stardew Valley? Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie, twórca gry, Eric Barone, cały czas rozwija swój projekt. Właśnie wypowiedział się na temat kolejnej aktualizacji.

Ostatnimi czasy Barone dodał do swojej gry sporo nowości, takich jak specjalne stawy do hodowli i łowienia ryb czy możliwość zawierania małżeństw. To oczywiście tylko wierzchołek góry aktualizacji, jakie ostatnimi miesiącami otrzymało Stardew Valley.

Twórca nie spoczywa jednak na laurach i cały czas rozwija projekt - powstaje aktualizacja 1.4.

"Nieoficjalnie nazywam aktualizację 1.4 - 'wszystko' - ponieważ dotyka ona bardzo wielu aspektów rozgrywki. Jednym z głównych celów jest dodanie 'konkretnej jakości', czyli rzeczy, które sprawią iż rozgrywka będzie jeszcze bardziej przyjemna i angażująca. Jest kilka szczegółów, których brakuje, a które mogłyby polepszyć zabawę. Przykładem może być np. taki szczegół jak szybkie przełączenie kart inwentarza przy pomocy klawisza TAB na PC, albo możliwość szybkiego podglądu po najechaniu na przedmiot myszką, czy jest on przydatny do jakiejś konkretnej rzeczy" - wyjaśnia Barone w rozmowie z redakcją USGamer.

Eric nie spieszy się zbytnio z publikowaniem aktualizacji, więc nie chce precyzować nam daty premiery patcha 1.4. Fani wirtualnego farmienia muszą więc uzbroić się w cierpliwość.


Sprawdź także:
Stardew Valley

Stardew Valley

Premiera: 26 lutego 2016
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH, MOB

Stardew Valley to sandboksowa gra RPG, w której zajmujemy się uprawą i rozbudową farmy.W produkcji wcielamy się w początkującego farmera, który rozbudowuje swoje gospodar...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?