Red Dead Redemption 2 - szczegóły wersji PC. Lepsza grafika, wsparcie dla 4K i ekranów 21:9

Rockstar dzieli się szczegółami na temat blaszakowego portu.

@ 09.10.2019, 19:07
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Red Dead Redemption 2 - szczegóły wersji PC. Lepsza grafika, wsparcie dla 4K i ekranów 21:9

Studio Rockstar ujawniło wymagania sprzętowe Red Dead Redemption 2, a przy okazji podano szczegóły techniczne wersji PC. Sprecyzowano też informację dotyczącą "nowej zawartości".

Gra w wydaniu na PC zostanie usprawniona wizualnie. Przygotowano lepiej działające globalne oświetlenie i ambient occlusion, dla jak najlepszego oddania cyklu dnia i nocy. Poprawiono fizykę śniegu, odbicia i cienie. Zwiększono także rozdzielczość cieni. Ulepszono trawę, drzewa i futra zwierzaków, tak by wyglądały jeszcze bardziej realistycznie.

Red Dead Redemption 2 na PC przyniesie też wsparcie dla HDR i rozdzielczości do 4K włącznie. Gra będzie wspierać konfiguracje z kilkoma monitorami, a także ekrany o szerszych proporcjach (np. 21:9). Posiadacze ekranów z wysokim odświeżaniem skorzystają z odblokowanego limitu klatek.

Rockstar obiecuje też 3 nowe misje z Łowcami Nagród, 2 nowe Kryjówki Gangów, 2 nowe Mapy Skarbów, nową misję w której będziemy zbierać zioła i otrzymamy za to sowitą nagrodę, czy kilka nowych broni - M1899 Pistol, Evans Repeater, High Roller Revolver, Le Mat Revolver. Wersja PC przyniesie też do zdobycia kilka nowych koni i błyskotek.


Sprawdź także:
Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Premiera: 26 października 2018
PS4, XBOX ONE, PC

Red Dead Redemption II to trzecia odsłona cyklu gier akcji rozgrywających się na Dzikim Zachodzie (pierwsze było Red Dead Revolver) w czasach rewolucji przemysłowej. Za j...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   22:49, 09.10.2019
Ta gra to będzie hit tego roku.
0 kudosshuwar   @   08:43, 10.10.2019
Pamiętam jak wyszedł GTA V na PC i ten wszechobecny zachwyt. Mi taka tematyka ni czorta nie pasowała i mocno się opierałem. Jednak gdy zacząłem grać już po kilku godzinach wciągnęli mnie na 200%. Westerny to też nie moja bajka... ale to Rockstar więc zakładam, że będzie tak samo jak w przypadku GTA V.