PlayStation 5 zostanie zaprezentowane dopiero w przyszłym roku

Potwierdził to jeden z pracowników korporacji.

@ 10.10.2019, 09:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ps4

PlayStation 5 zostanie zaprezentowane dopiero w przyszłym roku

Sony przed kilkoma dniami oficjalnie potwierdziło przyszłoroczną datę premiery PlayStation 5. Korporacja nie zdradziła konkretnego dnia debiutu urządzenia, ani wyglądu samej platformy. Nastąpi to dopiero w przyszłym roku.

Na łamach Twittera pojawił się wpis Sama Parkera, specjalisty IT pracującego w Sony. Napisał on, że prezentacja PlayStation 5 nastąpi dopiero w przyszłym roku, co znaczy, że w trakcie tegorocznego PlayStation Meeting, zaplanowanego na grudzień, nie zobaczymy nowej platformy Japończyków.

Na jaki termin się nastawić? Z wcześniejszych plotek wynika, że chodzi o luty 2020 roku. Parker co prawda nie wspomniał nic na temat terminu, ale niebawem sytuacja powinna się wyklarować. Dowiemy się wówczas kiedy dokładnie zobaczymy nowy sprzęt.

Więcej informacji na temat PS5 znajdziecie oczywiście na naszych łamach - skorzystajcie z wyszukiwarki w górnej części portalu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   18:15, 10.10.2019
Pewnie Japończycy jeszcze nie zdecydowali jak będzie wyglądać PS5.