Twórcy Marvel's Avengers zdradzili długość gry

Przejście przez wątek fabularny to kilkanaście godzin. Dłużej pogramy, chcąc zobaczyć wszystko.

@ 07.10.2019, 19:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórcy Marvel's Avengers zdradzili długość gry

Marvel's Avengers to jedna z najważniejszych gier w portfolio firmy Square Enix. Projekt, powstający w studiu Crystal Dynamics, zadebiutuje w maju 2020 roku, a my własnie poznaliśmy garść szczegółów na temat kampanii fabularnej, jaką w nim znajdziemy.

Wydawca przedsięwzięcia ujawnił, że Marvel’s Avengers powinien pochłonąć około 10-12 godzin z życia gracza, jeśli zdecydujemy się przebrnąć jedynie przez główny wątek fabularny - potwierdził to starszy dyrektor marki Crystal Dynamics, Rich Briggs. Gra będzie jednak sporo dłuższa, jeśli postanowicie zobaczyć wszystko.

"Myślę, że będzie to zależało od tego, jak głęboko będziecie chcieli wejść", powiedział Briggs. "Jeśli myślicie na temat poprzednich gier Cystal, wiecie, że możecie grać na swój sposób przez główną opowieść, a wtedy wymagać będzie to od 10 do 12 godzin".

"Ale jeśli chcecie zobaczyć wszystko, co jest i zrobić wszystkie misje poboczne oraz wszystko inne, generalnie czeka Cię co najmniej 30 godzin, podobnie jak w grach z serii Tomb Raider. Więc nie podajemy dokładnych liczb, ale możecie spodziewać się czegoś, co jest porównywalne z tym, co zrobiliśmy wcześniej. Możesz też przedłużyć narrację oraz grę za pomocą wsparcia popremierowego".

Premiera Marvel's Avengers zaplanowana została na dzień 15 maja 2020 roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?