[Aktualizacja] Firmware 7.00 dla konsoli PlayStation 4 już w tym tygodniu; będzie Remote Play dla Androida

Inżynierowie poprawili za jej pomocą kod sieciowy, co pozytywnie wpływa na rozrywki wieloosobowe. Dodano też Remote Play dla Androida

@ 09.10.2019, 10:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
mob, inne, ps4

[Aktualizacja] Firmware 7.00 dla konsoli PlayStation 4 już w tym tygodniu; będzie Remote Play dla Androida

Już niebawem w PlayStation Network zadebiutuje kolejna aktualizacja systemu operacyjnego konsoli PlayStation 4. Update określono numerkiem 7.00, a pobrać będziecie mogli go jeszcze w tym tygodniu. Na łamach bloga PlayStation pojawiły się pierwsze detale na jego temat.

Aktualizacja: System 7.00 jest już dostępny. Wystarczy, że zalogujecie się do systemu, a powinniście zobaczyć informację o możliwości zaciągnięcia danych.

Z wpisu wynika, że aktualizacja 7.00 pozwoli między innymi tworzyć większe grupy graczy. Do tej pory dało się organizować maksymalnie 8-osobowe paczki w grach, a już niebawem będzie się dało zebrać ze sobą nawet 16 osób, czyli różnica jest istotna.

Większe ekipy to jednak nie wszystko. Inżynierowie z Sony poprawili też kod sieciowy konsoli, a także jakość dźwięku. Gracze w Stanach Zjednoczonych skorzystają również z nowych opcji ułatwiających dostęp do platformy oraz dedykowanych jej gier.

Żeby było jeszcze ciekawiej, aktualizacja 7.00 wprowadzi do PlayStation 4 opcję Remote Play dla systemu Android 5.0 lub nowszych. Opcja ta dostępna jest od jakiegoś czasu na urządzeniach z systemem iOS, ale na Androidzie do tej pory jej brakowało. Możliwe będzie zatem streamowanie gier z PS4 na Androida.

Konkretna data premiery update'u nie została ujawniona, ale niebawem powinno się wszystko wyklarować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?