Shawn Layden po ponad 30 latach odchodzi z Sony

Zostawia za sobą spore dziedzictwo PlayStation.

@ 01.10.2019, 17:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps, ps2, ps3, psp, psv, ps4

Dość zaskakujące wieści docierają do nas z obozu PlayStation. Na łamach Twittera korporacji pojawił się wpis, w którym czytamy, że jeden z weteranów branży, Shawn Layden, postanowił zrezygnować ze swojego dotychczasowego stanowiska, przewodniczącego zarządu Worldwide Studios.

Wieść jest zaskakująca z tego względu, że nic nie wskazywało na to, iż Layden zamierza zmienić pracę. Co ciekawe, na oficjalnym Twitterze mężczyzny nie ma żadnej wzmianki na temat odejścia, co mogłoby oznaczać, że była to decyzja przymuszona albo podjęta pod wpływem impulsu. Był w Sony przez 32 lata.

Shawn Layden znany jest przede wszystkim z bycia twarzą północnoamerykańskiego oddziału Sony. Był też szefem Sony Computer Entertainment America, a od niedawna zajmował się rozwijaniem całkiem nowej inicjatywy, czyli PlayStation Productions, którego celem jest opracowywanie filmowych adaptacji gier Sony.

W tym momencie nie wiemy czym dokładnie zajmie się Layden, ale jak tylko pojawią się nowe informacji w sieci, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   18:14, 01.10.2019
Może pierdalnął wszystko i jedzie w Bieszczady... 😉