GRID - materiał uwypuklający najważniejsze cechy gry

Najważniejszym elementem GRID będzie zaawansowana sztuczna inteligencja.

@ 19.09.2019, 10:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

GRID to swoisty nowy początek dla serii Race Driver: GRID, która zadebiutowała lata temu. Projekt otrzymał właśnie nowy materiał filmowy, zawierający fragmenty rozgrywki, a podkreślający różnorakie rozwiązania opracowane na jego potrzeby.

Najważniejsze zdają się być osobowości zawodników, którzy potrafią jeździć w unikatowy sposób, zawiązywać sojusze, a nawet zapamiętywać to, jak jeździmy i stawać się naszymi największymi wrogami. Twórcy obiecują, że rozbudowana sztuczna inteligencja kierowców zapewni nam niezapomniane i zróżnicowane doznania.

Na SI nowości w grze się oczywiście nie kończą. Codemasters przygotowuje dla nas również bardziej rozbudowany tryb kariery, w którym nie trzeba już być zawsze na pierwszym miejscu danego wydarzenia. Można okazyjnie poradzić sobie nieco słabiej, a i tak zdobyć tytuł mistrza.

Premiera GRID zaplanowana została na dzień 11 października bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

GRID

Premiera: 11 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE

GRID to gra wyścigowa od brytyjskiego studia Codemasters.W produkcji bierzemy udział w wyścigach GRID World Series i rywalizujemy w pasjonujących starciach koło w koło za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?