Hitman 2 - szczegóły wrześniowej aktualizacji

Za sprawą kolejnego DLC do Hitman 2 trafi całkiem nowa miejscówka.

@ 19.09.2019, 10:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio IO Interactive bezustannie rozwija swoje ostatnie przedsięwzięcie, Hitman 2. W sieci pojawiły się właśnie szczegółowe informacje na temat tego, co znajdziemy w ramach wrześniowej aktualizacji gry. Treści jest sporo, co powinno ucieszyć fanów "łysola".

Po zaaplikowaniu najnowszego DLC będziemy mieć szansę zwiedzić całkiem nową lokację, Haven Island. Miejscówka pełna jest atrakcji dla turystów, a na gracza czeka na niej całkiem nowa misja oraz wyzwania. Nie wiemy niestety w tym momencie kto będzie naszym głównym celem.

  • Nowa miejscówka: Haven Island, na Malediwach;
  • Nowa misja: The Last Resort - są na niej trzy cele, które musimy wyeliminować, a potem uciec;
  • Nowe kontrakty: na Haven Island da się tworzyć nowe kontrakty, albo uczestniczyć w udostępnianych przez innych graczy;
  • Ponad 75 nowych wyzwań;
  • 20 poziomów mistrzostwa lokacji;
  • 5 nowych wyzwań mistrzostwa lokacji;
  • 7 nowych trofeów.

Hitman 2 dostępny jest obecnie na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Aktualizacja, o której mowa powyżej trafi do sieci w dniu 24 września.


Sprawdź także:

Hitman 2

Premiera: 13 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Hitman 2 to druga część (po odświeżeniu w postaci Hitmana z 2016 roku) serii traktującej o sławnym zabójcy na zlecenie z numerem 47 zamiast imienia. Za projekt tradycyjni...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?