Zwiastun premierowy Control

Deweloperzy przypominają nam o premierze swojego dzieła.

@ 23.08.2019, 11:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Najnowszy projekt studia Remedy, twórców marki Alan Wake, zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, a jeśli na jego premierę czekacie, koniecznie rzućcie okiem na zwiastun premierowy, który właśnie trafił do sieci.

Control przenosi nas do bezustannie zmieniającego się świata, w którym co krok natrafiamy na dziwne i niewyjaśnione wydarzenia. Grając jako Jesse Faden wykorzystujemy różne unikatowe umiejętności bohaterki, starając się odeprzeć atak nie z tego świata.

Debiut Control odbędzie się w dniu 27 sierpnia bieżącego roku. Będzie ono dostępne na PC (początkowo tylko w sklepie Epic Games), PlayStation 4 oraz Xboksie One. Deweloperzy planują dla niego wsparcie popremierowe, w tym m.in. dwa rozszerzenia, które ujawnione zostaną później.

Zwiastun premierowy widnieje poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?