Zwiastun premierowy Man of Medan

W sieci pojawił się zwiastun Man of Medan, nowego thrillera twórców Until Dawn.

@ 23.08.2019, 11:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się zwiastun premierowy nowego projektu studia Supermassive Games. Chodzi oczywiście o Man Of Medan, którego debiut odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Wideo, o którym mowa widnieje poniżej, a jeśli chodzi o samo Man Of Medan, reprezentuje ono gatunek przygodówek, w których największy nacisk położono na wybory. Gracze (nawet 5 osób) bezustannie dokonują wyborów, które wpływają nie tylko na kompanów, ale również na cały scenariusz.

Man Of Medan to pierwsza część większego zestawu gier nazwanego The Dark Pictures Anthology. Każdy rozdział to nieco inna tajemnicza opowieść, tzw. miejska legenda. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat pierwszej, koniecznie zapoznajcie się z artykułem Adama.

Premiera Man of Medan zaplanowana została na dzień 30 sierpnia bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One. Wątek fabularny projektu da się przejść samodzielnie, w duecie (tryb online) albo w gronie 5 osób, dzięki lokalnemu multiplayerowi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?