Borderlands 3 nie będzie ostatnią odsłoną cyklu

Twórcy mają pomysły na dalsze historie.

@ 15.08.2019, 22:48
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

O Borderlands 3 mówi się sporo i nic w tym dziwnego - w końcu premiera gry odbędzie się za niecały miesiąc, 13 września. Dziś dowiadujemy się, że nie będzie to ostatnia część cyklu.

Takie obwieszczenie nie powinno nikogo specjalnie zaskakiwać. Borderlands miało ostatnio trochę przerwy - ostatnia część, The Pre-Sequel, debiutowała w 2014 roku. Gracze zdążyli więc odpocząć i są głodni nowej odsłony, którą wkrótce otrzymają. Borderlands 3 zapowiada się fantastycznie i mamy nadzieję, że takie właśnie będzie.

Tymczasem przedstawiciele studia Gearbox zaczynają nas powoli szykować na ewentualną kontynuację. Może to zbyt wielkie słowa, ale w każdym razie - mamy zapewnienie, że "trójka" nie zakończy cyklu.

"Zawsze jest miejsce na nowe opowieści w świecie Borderlands" - wyjaśniają autorzy scenariusza, Danny Homan oraz Sam Winkle. Jednocześnie chłopaki dodają, że są bardzo dumni z tego, jak wygląda Borderlands 3.

Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać 13 września. Jednocześnie dobrze mieć zapewnienie, że studio nie zamierza porzucić cyklu - jeśli tylko nie zrobią z tego corocznego tasiemca, to pewnie nikt nie będzie miał przeciwko, że w przyszłości otrzymamy kolejne Borderlandsy.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?