Autor książek z serii Metro pracuje nad scenariuszem kolejnej gry

Nadal nie mamy niestety żadnych szczegółów na temat przedsięwzięcia.

@ 15.08.2019, 20:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Autor książek z serii Metro pracuje nad scenariuszem kolejnej gry

Pisaliśmy wczoraj o tym, że studio 4A Games przygotowuje kolejną odsłonę cyklu Metro. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, deweloperzy będą mieć wsparcie ze strony autora książek, Dmitrija Głuchowskiego - potwierdził on swoje zaangażowanie w projekt na Instagramie.

Głuchowski napisał na łamach wspomnianego portalu społecznościowego krótką notkę, w której zdradza, że growe Metro będzie kontynuowane. Oznacza to, że nadal będziemy mieć do czynienia z wykreowanym przez niego światem, a sam autor powieści przygotowuje scenariusz gry.

"Seria gier Metro będzie kontynuowana, pracuję nad opowieścią", czytamy we wpisie. Niestety nic więcej Głuchowski nie zdradził, co znaczy, że musimy się uzbroić w cierpliwość i wyczekiwać. Nowe Metro to najpewniej dość odległy temat i nie byłoby najpewniej zdziwienia, gdyby trafiło dopiero na konsole następnej generacji.

Temat obserwować będziemy bacznie, przekazując Wam wszelkie szczegóły.


Sprawdź także:
Metro 2033

Metro 2033

Premiera: 16 marca 2010
PC, XBOX 360

Metro 2033 to FPS z elementami survival horroru osadzony w świecie dotkniętym katastrofą wojny atomowej. Tylko nieliczni przetrwali - ci, którzy wtedy przebywali w moskie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   08:53, 16.08.2019
Dobrze, że Głuchowski kolejny raz wspiera 4A Games w tworzeniu scenariusza. Dzięki temu dostaniemy tytuł zgodny z wizją autora książek, a nie interpretację deweloperów.
0 kudosMicMus123456789   @   14:56, 16.08.2019
Czyli o poziom opowiadanej historii martwić się nie trzeba i dobrze Dumny