Mod dla Sekiro: Shadows Die Twice pozwala przeskakiwać bezpośrednio na areny bossów

Nie trzeba przechodzić map, aby stawiać czoła poszczególnym szefom Sekiro: Shadows Die Twice.

@ 25.07.2019, 10:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Mod dla Sekiro: Shadows Die Twice pozwala przeskakiwać bezpośrednio na areny bossów

Sekiro: Shadows Die Twice to popularny projekt dla modderów. Autorzy różnej maści modyfikacji przygotowują dla niego wiele interesujących modów, a jeden z nich pozwala grającemu pominąć pojedynki z pomniejszymi oponentami i skupić się na bossach.

Za mod, o którym mowa, Boss Rush, odpowiedzialny jest Thefifthmatt. Przygotował on niewielką aplikację, która tworzy nową opcję na ekranie Rzeźbiarza. Dzięki niej jesteśmy w stanie przenieść się bezpośrednio na arenę dowolnego bossa i przeżyć z nim pojedynek. Co ciekawe, nie ma też scenek przerywnikowych.

Autor modyfikacji wprowadził do Sekiro: Shadows Die Twice także kilka innych mniejszych zmian. Wyłączył między innymi tutoriale, co powinno poprawić płynność i sugestywność zabawy. Niektóre modyfikacje mają za zadanie jedynie zlikwidować ewentualne problemy, jakie mogą powstać w wyniku zaaplikowania Boss Rush, więc nie spodziewajcie się żadnych fajerwerków.

Moda w akcji zobaczycie na poniższym materiale filmowym, a jeśli chcecie go pobrać zerknijcie tutaj.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?