E3 19': Nintendo zaprezentowało nowe detale z Luigi's Mansion 3

Podczas wczorajszej prezentacji Nintendo Direct publiczności zaprezentowane zostały nowe materiały z kontynuacji sagi Luigi's Mansion.

@ 13.06.2019, 08:00
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
switch

Prezentacja Nintendo Direct na tegorocznym E3 okazała się całkiem bogata w konkrety, pozwalając posiadaczom Switcha solidnie przyjrzeć się produkcjom, które w najbliższym czasie zasilą jego bibliotekę. Jedną z zaprezentowanych publiczności produkcji, z którą fani Ninny mogą wiązać szczególne nadzieje, była kontynuacja Luigi's Mansion, w temacie której odsłonięto sporo nowych szczegółów dotyczących rozgrywki.

We wspomnianej demonstracji szczególną uwagę poświęcono Poltergustowi G-00 - odkurzaczopodobnemu urządzeniu, za pomocą którego Luigi będzie likwidować wrogie zjawy. W stosunku do poprzednich modeli, najnowszy Poltergust ma zaoferować graczom kilka zupełnie nowych mechanik mogących urozmaicić polowanie na duchy w nawiedzonej posiadłości. Jest wśród nich m.in. obszarowy atak odrzucający okolicznych nieprzyjaciół, a nawet możliwość korzystania ze specjalnej przyssawki, pozwalającej manipulować elementami otoczenia. W akcji zaprezentowano także Gooigiego, którego najłatwiej opisać jako glutowatego klona głównego bohatera, który ze względu na swoją niecodzienną fizjonomię dysponuje kilkoma unikalnymi umiejętnościami i słabościami. Co ciekawe, w Gooigiego będzie mógł wcielić się także inny gracz zasiadający z nami przed konsolą.

W temacie trybów kooperacyjnych twórcy przygotowali także nieco bardziej oryginalną propozycję, kryjącą się pod postacią znanego już z Luigi's Mansion 2 trybu ScareScraper. Zgodnie z zapowiedziami umożliwi on wspólną zabawę nawet ośmiu graczom jednocześnie i ma obsługiwać zarówno rozgrywkę lokalną, jak i sieciową.

Twórcy odsłonili więc całkiem sporo szczegółów dotyczących gry, jednak niestety nie byli tak samo wylewni w kwestii daty premiery nowego Luigi's Mansion - póki co wiemy jedynie, że gra ma pojawić się na sklepowych półkach jeszcze w tym roku. Na otarcie łez, Nintendo przygotowało również bardzo obszerny zapis rozgrywki, którego pierwszą część znajdziecie poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?