E3 '19: Call of Duty: Modern Warfare otrzyma tryb Spec Ops

Deweloperzy Call of Duty: Modern Warfare nadal nie odkrywają wszystkich kart, ale wiemy coraz więcej.

@ 13.06.2019, 08:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Tegoroczna odsłona cyklu Call of Duty zapowiada się nad wyraz obiecująco. Prócz tego, że zaoferuje rozbudowaną kampanię i współzawodnictwo sieciowe, odda w ręce grających również tryb współpracy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, stanowi on rozwinięcie lubianego przez graczy Spec Ops.

O powrocie Spec Ops deweloperzy ze studia Infinity Ward powiedzieli co nieco w trakcie prezentacji Call of Duty: Modern Warfare, jaka miała miejsce w trakcie E3 2019. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, na potrzeby tego modelu zabawy opracowano sporo zróżnicowanych misji, które można realizować w pojedynkę albo wspólnie z innymi graczami. Co ważne, wszystkie tryby zabawy się zazębiają.

"Kiedy grasz w Modern Warfare, grasz w Modern Warfare", powiedział dyrektor narracji, Taylor Kurosaki. "Niezależnie od tego, czy chcesz grać w singla, multi czy co-op, grasz w tym samym świecie".

"Próbujemy stworzyć realistyczny świat. Nie mamy możliwości umieszczania w grze zombie. Wpłynęłoby to negatywnie na postrzeganie świata, nie byłoby to autentyczne i zgodne z tym, co obecnie widzimy na świecie".

Premiera Call of Duty: Modern Warfare zaplanowana została na dzień 25 października bieżącego roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   10:55, 15.06.2019
Noi bardzo dobrze ze nie bedzie tych zombie ! Dlaczego w kazdej kolejnej czesci CoD maja pojawiac sie nieumarli ? Ilez mozna ...