E3 '19: Dłuższa prezentacja Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

W sieci pojawiła się dłuższa i znacznie ciekawsza prezentacja rozgrywki w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2.

@ 12.06.2019, 20:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Przed kilkoma dniami w sieci pojawiła się krótka prezentacja Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Teraz mamy naprawdę solidny gameplay, ukazujący dużo większy wycinek rozgrywki.

Widać, że Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie jest jeszcze ukończone i nie wszystkie elementy są dopieszczone do granic możliwości. Mimo to całość prezentuje się bardzo dobrze, co znaczy, że po premierze fani gier RPG będą mieć prawdziwą gratkę.

Na materiale ukazano co nieco eksploracji, są dialogi, są też pojedynki z przeciwnikami. Bohater filmu przyjmuje zlecenie wytropienia kolesia o imieniu Slugg, ukrywającego się pośród bezdomnych. Gdy na scenę wchodzi Nosferatu, protagonista zmienia nieco swoje zachowanie i przestaje ryzykować

Relacje pomiędzy frakcjami w Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 są bardzo ważne. Na razie nie wiemy jak dokładnie będą funkcjonować, ale niebawem wszystko powinno się wyklarować.

Premierę Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zaplanowano na przyszły rok. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:03, 13.06.2019
Strasznie ta gra nierówna. Bardzo ładnie wyglądające miasto i otoczenie, aż chciałoby się pozwiedzać. Natomiast animacje postaci, ich ruch, mimika, sceny walki - no jakbyśmy się cofnęli z dobrych kilka lat.

Od 7 minuty zaczyna się jakieś takie durnowate naparzanie. No chyba jednak podziękuję.
0 kudosUxon   @   19:20, 14.06.2019
@shuwar Przecież to pre-alpha, czyli wczesna wersja wczesnej wersji.

Jako prezentacja film spełnił swoją rolę. Pokazuje, że gra będzie oparta o wybory w dialogach, w ogóle o ciekawe dialogi, dbałość o kreację postaci i eklektyzm w rozgrywce. Czyli jest tak, jak powinno być. Już teraz wygląda nie najgorzej. Jako fan pierwszej części jestem pełen optymizmu.