NiOh 2 - pierwszy gameplay i testy alfa

NiOh 2 dostało pierwszy, choć krótki, urywek gameplayu i informację o planowaniu uruchomienia zamkniętych testów alfa, które potrwają od 24 maja do 6 czerwca.

@ 23.05.2019, 09:10
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
ps4

Firma Koei Tecmo udostępniła w sieci zwiastun nowej gry studia Team NinjaNiOh 2! Materiał filmowy przeplatany jest fragmentami z rozgrywki, dzięki czemu pierwszy raz możemy zobaczyć tytuł w ruchu. Producenci ogłosili także informację o zamkniętych testach alfa!

NiOh 2 od jutra, tj. 24 maja, do 6 czerwca będzie oferować zamknięte testy alfa. Co zrobić, aby do nich przystąpić? Nic - deweloperzy sami rozparcelowali dostępną ilość kluczy lub będą to robić w trakcie trwania wydarzenia. Jedyne co można zrobić, to wypatrywać maila od Sony w swojej skrzynce.

Zaprezentowany zaś poniżej gameplay raczej utwierdza nas w przekonaniu, że "dwójka" będzie rozwinięciem pomysłów zaprezentowanych w pierwszej odsłonie serii. NiOh zostało wydane w 2017 roku na konsoli PlayStation 4 i początkowo było tytułem ekskluzywnym. Dopiero po kilku miesiącach port trafił na PC-ty. Niestety, w przypadku drugiej odsłony nic (a przynajmniej na razie) nie wskazuje na to, by komputerowi gracze mieli dostać swoją kopię.


Sprawdź także:

NiOh 2

Premiera: 2019
PS4

NiOh 2 to kontynuacja gry akcji z elementami RPG utrzymanej w konwencji soulslike, a więc powstałych na modłę serii Dark Souls. Za projekt odpowiada studio Team Ninja, oj...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?