The Surge 2 - deweloeprzy szukają 50 osób do zamkniętych testów

Studio Deck 13 i firma Focus Home Interactive ogłosiły nabór do ekipy testującej przedpremierowo The Surge 2.

@ 23.05.2019, 08:18
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc

Studio Deck13 pracuje właśnie nad kolejną częścią swojego debiutanckiego cyklu The Surge. Współautorzy m.in. rodzimego Lords of the Fallen po współpracy z CI Games postanowili pójść na swoje, czego efektem jest przygotowywanie się do wydania The Surge 2.

Choć wydaje się, że do premiery nowej gry soulslike pozostało jeszcze trochę czasu (przewiduje się, że tytuł może ukazać się jeszcze w tym roku), to producenci już teraz oferują przedpremierowe zagranie w swój najnowszy produkt! Okazuje się bowiem, że studio potrzebuje około pięćdziesięciu chętnych (selekcja może być dość spora) do beta-testów The Surge 2. Wszystko, co jest wymagane, to posiadanie co najmniej 18 lat, mocnej konfiguracji sprzętowej, konta Steam oraz płynny angielski lub francuski, by zgłaszać błędy zespołowi.

Aby zapisać się na listę chętnych do przetestowania gry przed premierą, musicie wypełnić ten formularz i liczyć na łut szczęścia. Zważywszy na niewielkie grono szczęśliwców, dostanie się do beta-testów może okazać się trudniejsze niż można przypuszczać.

The Surge 2 zostanie wydane nakładem firmy Focus Home Interactive i ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?