Red Dead Redemption II sprzedaje się wyśmienicie

Jeszcze lepiej rozchodzi się piąta część serii GTA.

@ 14.05.2019, 11:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one

Studio Rockstar od wielu lat tworzy projekty, które rozchodzą się w imponujących nakładach. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego dzieła studia, gry Red Dead Redemption 2, które trafiło do sprzedaży pod koniec ubiegłego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wydawca przedsięwzięcia, firma Take-Two Interactive, opublikował właśnie wyniki finansowe za czwarty kwartał roku fiskalnego 2019. Z raportu dowiadujemy się, że Red Dead Redemption 2 trafiło już do sklepów w nakładzie przekraczającym 24 miliony egzemplarzy. Wynik ten produkcja zdołała nabić w ciągu zaledwie pół roku po premierze.

Szefostwo Take-Two nie mogło oczywiście zapomnieć również o innym niebywale popularnym przedsięwzięciu - GTA V. Z tego samego raportu dowiedzieliśmy się, że "piątka" poszła już do sklepów w liczbie ponad 110 milionów kopii - wynik na każdym zrobi wrażenie.

Przy czym teraz dłubie Rockstar? Najprawdopodobniej przy komputerowej wersji Red Dead Redemption 2, a także przy GTA VI, wszak nie ulega wątpliwości, że projekt ten wcześniej czy później trafi do sprzedaży. Będzie najpewniej dostępny na konsolach bieżącej oraz następnej generacji.

Po więcej informacji na temat Red Dead Redemption 2 odsyłamy Was do naszej encyklopedii. W razie problemów rzućcie  też koniecznie okiem na nasz poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:47, 14.05.2019
Oba wyniki robią wrażenie, ale GTAV to fenomen jakich mało. Do dziś pamiętam premierę i te liczby dzień później Szczęśliwy
0 kudosdabi132   @   09:34, 15.05.2019
Seria Grand Theft Auto to fenomen, bardzo silna marka budowana przez lata. Każda odsłona oferuje niebywałe wrażenia i bardzo rozbudowany wątek fabularny. Rockstar mądrze tworzy swoje gry, nie wypuszczając ich co roku jak robi to np Activision z Call of Duty. Red Dead Redemption również buduje sobie dosyć silną pozycję. Wiadomo tytuł nie jest dla każdego komu GTA przypadło do gustu. Inne realia, inny typ rozgrywki. Ale takie gry warto kupować.