Sniper Elite V2 Remastered - zobacz zwiastun premierowy

Raz jeszcze zapolujemy na nazistów w remasterze Sniper Elite V2 na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

@ 14.05.2019, 17:34
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox one

Na moment przed premierą Sniper Elite V2 Remastered twórcy ze studia Rebellion wysyłają w świat zwiastun premierowy, który zapowiada klasyczne polowanie na nazistów w zniszczonej Europie w trakcie II wojny światowej.

Sniper Elite V2 Remastered rozwija popularną strzelaninę i zaawansowaną balistykę jej towarzyszącą, dzięki wielu ulepszeniom i dodatkom. Oprócz imponującej obsługi 4K i HDR na dostępnych platformach, gra zaoferuje zremasterowane wizualizacje: od zmodernizowanych zasobów, po podrasowane renderowanie i wiele więcej.

Sniper Elite V2 Remastered dodaje ponadto nowy, wszechstronny tryb fotografowania, który pozwala na zatrzymanie i przesunięcie akcji klatka po klatce, co pozwala na wykonanie perfekcyjnego zdjęcia Kill Cam z użyciem promieni rentgena. Możesz również zagrać w kampanię i tryby dla wielu graczy, jako jeden z 7 nowych bohaterów z serii Zombie Army Rebellion. Od teraz multiplayer jest rozszerzony dla maksymalnie 16 graczy online we wszystkich trybach.

Premiera gry na konsolach stacjonarnych już dzisiaj.


Sprawdź także:

Sniper Elite V2 Remastered

Premiera: 14 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Sniper Elite V2 to druga odsłona produkcji pozwalającej wcielić się w snajpera z okresu II wojny światowej i zmienić bieg historii.W Sniper Elite V2 twórcy jeszcze większ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?